POZOR! AKCE BUDE JIŽ BRZY UKONČENA!! VÝNOS 12 % GARANTUJEME TENTO MĚSÍC NEBO DO VYKOUPENÍ PŘIPRAVENÝCH NEMOVITOSTÍ PRO VAŠI INVESTICI.

Garantujeme Vám

nyní výnos 12 % ročně

Investujte do zadlužených nemovitostí a získejte ze svých úspor s jistotou 60 % navíc, každých 5 let.

Připravíme pro vás investiční příležitost na klíč se smluvně garantovaným výnosem 12% ročně

Již více jak 12 let provádíme investory do nemovitostí na jejich cestě k pasivnímu příjmu a pomáháme navyšovat jejich úspory o 12 a více % ročně

Vybudovali jsme bezrizikový způsob a smluvní systém investování do nemovitostí, který je snadný, bezpečný a garantovaný.

100% vlastnictví nemovitosti

Stanete se jediným vlastníkem nemovitosti za 80% tržní ceny.

Spolehlivý nájemník

Získáte prověřeného nájemníka.

Bezpečná smluvní dokumentace

Zajistíme vám osvědčenou smluvní dokumentaci.

Nájemné bez starostí

Zajistíme vám servis při inkasování nájemného.

Nemovitost vyhledáme za Vás

Ušetříte čas vyhledáváním vhodné investiční nemovitosti.

Jak to funguje?

1. výhodně nakoupíte

Nemovitost koupíte za nízkou cenu oproti tržní hodnotě. Běžně cca o 20 % levněji oproti tržní ceně.

4. PRODÁTE ZA 2-5 LET

Za dva až pět let nemovitost prodáte s předem daným ziskem.

%

GARANCE / KAŽDÝ ROK

2. 100% VLASTNICTVÍ

Stanete se stoprocentním vlastníkem zapsaným v Katastru nemovitostí

3. IHNED PRONAJMETE

Obratem nemovitost pronajmete měsíčně za běžné nájemné.

Z jakých zdrojů pro vás získáváme investiční nemovitosti?

  • Z dražeb soudních exekutorů
  • Z insolvencí
  • Od vymáhacích oddělení bankovních a nebankovních společností
  • Od realitních kanceláří
  • Monitoringem katastru nemovitostí
  • Z vlastní sítě doporučitelů

Příklad z praxe

Pan David. K z Turnova koupil před pěti lety rodinný dům v tehdejší tržní hodnotě 3 900 000 Kč za pouhých 3 080 000 Kč. Dům vlastnili manželé v předdůchodovém věku, kteří se dostali díky nemoci manžela do dlouhodobé platební neschopnosti. Na domě vázlo zástavní právo známé nejmenované nebankovní společnosti. Za dva týdny se již měla konat dražba soudního exekutora. Manželé by přišli o všechno. Z výtěžku dražby by se uhradily závazky a zbytek finanční prostředků by padl na náklady dražby.

Proto uvítali nabídku pana Davida. Pan David uhradil za manžele veškeré závazky v hodnotě 2 800 000 Kč a Ti na něho převedli nemovitost. Obratem si sjednali nájemné na dobu 5ti let ve výši 25 800 Kč. Jelikož v domě bydlel i tchán a syn s rodinou na nájemné se složili. A kupodivu se rodině velmi finančně ulevilo, protože do té doby činil součet všech jejich splátek 48 000 Kč.

Pan David inkasoval po dobu pěti let 25 800 Kč z nájemného. Letos v lednu  prodal nemovitost synovi manželů, který již přestal mít záznam v bankovním registru a mohl si tak na dům vzít hypotéku. Dostal tak zpět svou původní investici a nyní jsme mu již připravili další investiční příležitost.

Obě strany jsou spokojené. Původní majitelé zachránili svůj dům a pan David K. vydělal 1 548 000 Kč. Tedy přibližně 50% za pět let ze své původní investice.

Rekapitulace případu:

Výše investice/ kupní cena = 3 080 000 Kč

Měsíční renta/ nájemné = 25 800 Kč

Celkem příjem za pět let = 1 548 000 Kč

Roční výnos 10%

 

CHCETE RYCHLE A BEZPEČNĚ INVESTOVAT?

Nulové riziko

Pokud si za své úspory koupíte vlastní nemovitost, jsou bezpečně uložené. Ochráněné proti inflaci, a ještě Vám generují měsíční příjem z pronájmu. U nás vždy získáte minimálně 12% roční zhodnocení.

Výnos máte předem přesně stanovený a smluvně garantovaný. Smlouvy a provázanost s advokátní a exekutorskou úschovou Vám naprosto eliminují veškerá rizika. Chrání Vás zákon v rámci vlastnického práva.

N

100% vlastnictví nemovitosti

N

Minimálně 12% roční zhodnocení

N

Výnos smluvně garantovaný

N

Advokátní i exekutorská úschova - 0% rizika

Servis pro investora

Pokud se obáváte neznámého, jako investor s námi neriskujete. Pro investory zajišťujeme nadstandardní péči a dozvíte se od nás vždy všechny podrobnosti, které potřebujete znát. 

Získáte ukázky smluv a máte tak možnost zkonzultovat podmínky s advokátem, kterému důvěřujete. Pokud vlastního advokáta nemáte, zajistíme vám renomovaného advokáta, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá. Vysvětlí vám všechna vaše práva a povinnosti, jakožto kupujícího a pronajímatele a také práva a povinnosti vašich budoucích nájemníků.

Navíc dočasnou koupí nemovitosti pomůžete jiným lidem z nelehké životní situace.

Veškerou administrativu spojenou s koupí a pronájmem nemovitosti zajistíme za Vás. Vaším úkolem bude pouze vybrat si vhodnou nemovitost, absolvovat prohlídku nemovitosti a seznámit se s nájemníkem.

Využijte tuto mimořádnou příležitost. Vzhledem k tomu, že čím dál více investorů investování s námi pravidelně opakují, brzy bude naše kapacita plně obsazená. Proto neváhejte a zaregistrujte se nyní.

Výhodné investiční nemovitosti nám nemohou ležet „na skladě“ a čekat na svého kupce jako při běžném prodeji. Investování s námi je tak výhodné, právě proto, že se jedná o nemovitosti, kde je třeba jednat rychle. Pokud je dluh vyčíslen k datu za týden, nebo se například dražba koná za dva týdny, je zakázka velice finančně zajímavá, právě proto, že se na úhradu dluhů – tedy koupi nemovitosti spěchá.

PROČ JE NUTNÁ REGISRACE?

Nepředáváme investiční nabídky nezaregistrovaným investorům. Není zde pak prostor pro seznámení se s celým procesem, s námi a se smluvní dokumentací a ještě navíc s nemovitostí a nájemníkem.

PROČ JE NUTNÁ REGISTRACE

Registraci investora schvalujeme na základě osobního rozhovoru za účelem udržení morálního kreditu Clubu a přátelské atmosféry.

PROČ JE NUTNÁ REGISTRACE

Po dokončení registrace získáte přístup do členské sekce s hodnotnými informacemi zejména pro začínající investory.

PROČ JE NUTNÁ REGISTRACE

Registrace je zdarma. Naše standardní odměna je 5% + DPH. Tato odměna je již zahrnuta v rozpočtu zakázky.

PROČ JE NUTNÁ REGISTRACE

Postup

1. Vyplňte formulář - zájem o konzultaci zdarma
"
2. Do 24 hodin Vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy a v případě vašeho zájmu s vámi vyplníme registrační smlouvu
"
3. Sjednáme si a absolvujeme osobní rozhovor, nebo videohovor
"
4. Uzavřeme registrační smlouvu
"
5. Na dobu, kterou si vyberete vám připravíme investiční zakázku na klíč. Získáte kalkulaci zakázky, LV nemovitosti, znalecký posudek, fotografie nemovitosti a informace o budoucím nájemníkovi.

Se společností Invexa jsem poprvé investoval v roce 2010. Od té doby jsem využil jejich služeb už 5x. Jiné investiční příležitosti již nehledám, poněvadž dostanu vždy ucelené a podložené informace s důkladným propočtem každé eventuality. Nyní se již věnuji svému podnikání a růst svých úspor jsem svěřil plně do rukou Invexy.

Ing. Jaroslav P.

Praha, majitel s.r.o.

S Invexou investuji od roku 2012. Nyní jsem realizoval svou 9 investici. Vždy jsem získal výnos, který byl zakotven ve smlouvách. Investování je bezpečné a naprosto bez práce. Získávám spolehlivé informace a perfektně připravenou nabídku, včetně všech informací, které potřebuji znát. Jiné investiční příležitosti již nevyhledávám.

Ing. David K.

Turnov, obchodník

Na paní Jersákové je vidět, že má logickou odpověď na každou mou obavu. Její společnost vytvořila důkladný právní systém, ve kterém není prostor pro jakákoliv rizika. Zejména dlouhodobá úschova soudního exekutora se mi líbí, protože v případě vystěhování nájemníka pro neplacení je zajištěno již předem ve smluvní dokumentaci. Investoval jsem v roce 2020 a nájemné mi chodí pravidelně jak hodinky.

JUDr. Alexander P.

Praha, advokát

Měl jsem menší obnos peněz, a přesto jsem získal od Invexy zakázku, která mi za 6 měsíců zajistila 10% výnos. Vše proběhlo příjemně a snadno.

Jiří H.

Praha, Finanční poradce